אודות נוצץ

לתעד את החיים הטובים, את אירועי החברה הגבוהה, את האלפיון העליון ואורחותיו, את אירועי הצדקה ונדיבות הלב, את המודעות לעשייה למען צרכי הקהילה, את המסעדות המדליקות באמת ואת האתרים הייחודיים של ישראל. פה ושם לתעד גם את האתרים של העולם. לתעד את מפורסמי ישראל, את הדוגמניות והדוגמנים, את המובילים החברתיים, את כוכבי התיקשורת ואת המחליטנים שקובעים את הסוציודינמיקה של ישראל.
לתעד את הבתים היפים של ישראל, את אופנות הלבוש המתחדשות, את פריטי היוקרה החדשים, את מקומות הבילוי האופנתיים, את השמחות יוצאות הדופן, וגם את הרכילות הרכה והלא פוגענית. אלה יהיו חלק מהתכנים החברתיים והכלכליים שיאכלסו אתר זה.

יש בתיעוד החברתי של נוצץ פרק מחנך של הבאת דרכי התנהגויות והתנהלויות של שכבה מסויימת המשמשת מודל לחיקוי ולדוגמא בישראל, עם כל המשתמש בכך.
"נוצץ" ערוץ החברה של ישראל מתעדכן על בסיס יומי.
עם יד על הדופק, בדייקנות ובאמינות, ללא רשע, נספר לכם איך חיים המליונרים של המדינה, כיצד ניראים בתיהם, מה הקשר בין השקעות לתענוגות, מי הוא מה בישראל. נביא את הסיפורים המעניינים עם הצילומים המיוחדים והיפים של השבוע.
נתעד פלח מסויים ומפורסם של החברה הישראלית, פלח שהוא בהחלט מרתק את הרבים.

אנו מספקים לגולשים מדור תגובות הבנוי בסוף כל כתבה ובו יכולים להביע "און ליין" את דעתם בנושאי הכתבה שקראו או בכל נושא שיחפצו. אנא השתמשו בלשון נקייה. אל תעליבו ולא תיעלבו. בבני אדם חיים ונושמים אנו עוסקים. יופיו של האינטרנט שהוא מספק את החופש להעיר כפי רצון הקורא, ואנו מאמינים בחופש הביטוי. זיכרו כי תכני ההערות הן על אחריות כותביהן בלבד.
אנו מזמינים את קוראינו- גולשינו לכתוב לנו, לספק אינפורמציה, להעביר צילומים סרוקים, ולשתפינו במידע שברשותם.
מי שאהב לקרוא את לאה אתגר ימצא אותה כאן מדווחת בין אילת לזכרון יעקב ורחוב בזל בתל אביב, ביחד עם צוות מקצועי כמו: רונית מטיאס משיכון בבלי בתל אביב, יוספה קמחי מפלורנטין שבתל אביב, עמי שנקר מן הפרברים הצפוניים של תל אביב, אירית רותם צפרוני מקסריה, יהודית מייטק מאשקלון, אמנון ליברמן מצעירי צל אביב, נעמן ליאור מצפון ישראל, ועוד ועוד.

"נוצץ" נועד להנעים זמן, לעשות טוב על הנשמה, לספק אינפורמציה, לתעד חברה, ולשמח לבבות. הן של הקוראים ובתקווה כי גם של המכותבים.
בשלב זה מאפשר "נוצץ" שימוש בארכיונו הכתוב ובארכיון צילומיו ללא כל תמורה.
"נוצץ" מבקש מקוראיו וגולשיו שאוהבים אותו להמליץ עלינו לחבריהם האלקטרוניים. על ידי העתקה ומשלוח הקלקה זו:
http://www.notzetz.co.il

מי מקוראינו המוצא מילה או שורה פוגענית ב"נוצץ", מתבקש להעיר לנו מיידית ולפנות בכתב לדואר האלקטרוני שלנו Info@Notzetz.co.il
עליו להניח שכוונותינו טובות, ואם נפלה פגיעה בפליטת לשון, נתקן מיידית המעוות.

נוצץ מאמין באהבת הזולת והאדם, בהפחתת רמת הרשע, באהבת בעלי חיים וכל היצורים החיים, באי אלימות, בסובלנות, בחינוך לדמוקרטיה ולחופש, ובמציאת אושר אישי והתרכזות בצד היפה של עולמינו וארצנו.
אנו מאחלים לקוראינו גלישה נעימה,
ומברכים אותם בזמנים טובים.